STaRGATE SG-1
Začne natáčanie tretieho SG-1 filmu už budúci rok?
Christopher Judge (Teal´c) sa preriekol při jednom rozhovore a naznačil, že natáčanie v poradí tretieho SG-1 filmu začne v januári 2009. Tento film by opäť napísali Robert C. Cooper a Brad Wright. MGM potvrdilo enormný záujem na tom, aby sa pokračovalo s SG-1 filmami aj naďalej, dalo si len jednu podmienku, že minimálne pol roka chce na prípravu propagácie a reklamy pre budúce filmy, to znamená, že tretí film by mohol výjsť na DVD buď na konci roku 2009 alebo začiatkom roka 2010. Všetko záleží od toho jako rýchlo bude napísaný scenár, či všetci herci budú môcť prísť na natáčanie. Toto je ďalšia z podmienok, ktoré musia byť splnené, aby bolo zachované pôvodné obsadenie zo seriálu a už dvoch uvedených filmov. No nechajme sa prekvapiť o čom bude ďalší film. Údajne v ňom bude hrať veľkú úlohu Jack O´neill (Richard Dean Anderson).

Komentáre